Політика захисту персональних даних


Магазин «ModnaDama» належить чеській компанії ТОВ «Топанки» (Toppanky s.r.o.). Відповідно до цього, захист персональних даних регламентується Законом про захист персональних даних № 101/2000.

 

Здійснюючи покупки на сайті www.modnadama.com.ua, або на інших сайтах, які належать компанії ТОВ «Топанки», Ви даєте свою згоду на обробку Ваших персональних даних. Це означає використання даних для реалізації предмету замовлення – відправки замовленого Вами товару по Вашій адресі. Ваші дані будуть передані кур'єрській службі для доставки посилки, а також оператору мобільного зв'язку, в цілях доставки Вам інформаційних повідомлень (SMS) про стан замовлення.

 

Замовляючи товари, або реєструючись на сайті www.modnadama.com.ua, Ви даєте свою згоду на отримання розсилки та новин компанії ТОВ «Топанки» – це можуть бути пропозиції від самої компанії ТОВ «Топанки», або ж від її партнерів. Ви можете відмовитися від розсилки у своєму профілі. Але в цьому випадку Ви вже не будете отримувати своєчасну інформацію про нові пропозиції.

 

В тому випадку, якщо Ви забажаєте повністю видалити свій профіль і всі свої дані, напишіть нам про це за адресою: support@modnadama.com.ua, і наш оператор видалить Ваш профіль із системи. Однак це неможливо виконати, доки в системі зареєстроване будь-яке Ваше недоставлене замовлення.

 

Контактні дані наших клієнтів і їх довіра – це найцінніше, що у нас є, і наша компанія ні в якому разі не збирається надавати Ваші контактні дані третім особам, за виключенням тих, що необхідні для здійснення доставки.